Сервісний центр “wescom.kharkov”

Ексклюзивний сервісний центр SAMSUNG преміум–класа.

Эксклюзивный Сервисный центр Samsung премиум класса

Адреса: м. Харків, просп. Соляниківський 12.
Контакти: тел. (095)-4089952; (096)-0101400; (063)-3512273; (057)-7523195;  (057)-7523196; (057)-7523197.


Опис послуг: здійснює гарантійний та післягарантійний ремонт будь-якої складності: телевізорів, плазмових і LCD панелей, домашніх кінотеатрів, DVD програвачів, мобільних телефонів, ноутбуків, нетбуків, планшетів, цифрових фотоапаратів, мікрохвильових печей, пилососів (тільки для техніки виробника Samsung).


До Ваших послуг гарантійне та післягарантійне обслуговування: ремонт мобільних телефонів, смартфонів, планшетних комп’ютерів, ноутбуків, цифрових фотоапаратів, DVD та Blu-ray програвачів, LCD, плазмових телевізорів, музичних центрів, мікрохвильових печей, пилососів.
До Ваших послуг ремонт мобільних послуг в присутності замовника, комфортна зона для обслуговування ремонту Вашого пристрою, самостійна заміна програмного забезпечення на спеціальній стойці за допомогою програми SMART tool, консультації при застосування тих чи інших функцій, печатна продукція про новинки вироблених компанією.
Можливість замовити оригінальні комплектуючі та будь-які інші витратні матеріали для Вашої техніки.
Усі інженери сервісного центру сертифіковані компанією Samsung.


Ремонтна зона сервісного центру повністю оснащена антистатичним покриттям, усі інструменти для ремонту також мають антистатичний захист, включаючи одяг від провідного виробника антистатичних матеріалів німецької компанії WARMBIER.

Эксклюзивный сервисный центр SAMSUNG

 

Контакты...

Чому ми...

Тому, що в ремонті використовуються тільки оригінальні запчастини виробника