Сервісний центр “wescom.kharkov”

З моменту свого заснування на рубежі 90-х років, компанія " wescom.kharkov " розвинулася у велику мережу авторизованих сервісних центрів розташованих у м. Харкові та Харківській області.

Організація спеціалізується на сервісному гарантійному та післягарантійному обслуговуванні приватної та побутової електронної техніки на підставі укладених контрактів з фірмами виробниками провідних світових брендів:

SAMSUNG, LG, CANON, PHILIPS, JVC, PIONEER, LENOVO, DIGITAL, BBK, AСER, TOSHIBA, THOMSON, KENWOOD, SHARP, SANYO, SHINCO,ELITE, WHIRLPOOL, DAEWOO, BEKO та ін.

Займаючи значний сегмент ринку сервісних послуг у місті Харкові та області, володіючи досвідченим, кваліфікованим персоналом, сучасним обладнанням та необхідною матеріально - технічною базою, «wescom.kharkov " постійно вдосконалює свій стиль.

Стратегія компанії спрямована на розширення сфери послуг і створення сервісу зручного для клієнта. Мета-забезпечення професійного, якісного та швидкого обслуговування.

Розвиваючись наша компанія постійно працює над розширенням кола надаваних послуг, ввічливим і уважним ставленням до клієнтів, укладає нові контракти з гарантійного обслуговування з фірмами виробниками, проводить закупівлі обладнання та навчання персоналу.

Компанія " wescom.kharkov " ексклюзивно в Харківській області має авторизацію на виробництва ремонтів вищої категорії, і володіє унікальним обладнанням фірми виробника, для гарантійного обслуговування цифрових фотокамер (в найближчій перспективі дзеркальних), принтерів і копіювальної техніки фірми CANON.

У компанії " wescom.kharkov " використовується унікальне, єдине в регіоні, фірмове діагностичне обладнання для ремонту мобільних телефонів SAMSUNG і LG. Відповідні сертифікати фірм виробників дозволяють проводити ремонти вищої категорії.

Звертайтеся в авторизовані сервісні центри " wescom.kharkov " розташовані в м. Харкові за адресами:

    Профспілковий бульвар 9, спеціалізований виїзний відділ.
    Соляниківський 12, ексклюзивний СЦ " SAMSUNG»;
    Благовіщенська, 13/15 Сервісний центр «wescom.kharkov»

Наші досвідчені інженери зроблять все, щоб скоротити термін перебування вашої техніки в ремонті , повернуть їй життя, а вам радість її експлуатації.

Завжди раді Вас бачити!