Сервісний центр “wescom.kharkov”

Термін служби крупногабаритної техніки BEKO (пральні машини, плити, холодильники) за дотриманням правил експлуатації і застосуванням її у побутових цілях складає 10 років. Рекомендуємо Вам ретельно ознайомитися з Інструкцією з експлуатації і перевірити правильність заповнення гарантійного талону. Гарантійний талон дійсний тільки за наявності вірно і чітко вказаних: моделі, серійного номера виробу, дати продажу, гарантійного терміну, чітких печаток фірми-продавця. Серійний номер і модель виробу повинні відповідати вказаним у гарантійному талоні. Просимо Вас зберігати талон протягом усього гарантійного терміну.

Технічне обслуговування товарів торгівельної марки BEKO

Увага! Перш ніж викликати спеціаліста сервіс-центру, будь ласка, прочитайте уважно інструкцію користувача, що додається до виробу. Якщо виріб справний, сервіс-центр має право вимагати сплати безпідставного виклику згідно тарифів сервіс-центру. Під час гарантійного терміну несправності ліквідуються після пред'явлення технічного паспорту і чека покупки. У випадку втрати керівництва з експлуатації або чека покупки, власник втрачає право безкоштовного сервісного обслуговування.

Умови гарантії

Завод- виробник встановлює на вироби термін гарантії 12 місяців від дати передачі покупцю. Термін сервісного обслуговування продукції з дати закінчення гарантійного терміну (без зазначення строків проведення ремонту) вказано в таблиці. Термін сервісного обслуговування має на увазі безкоштовні запчастини. Вартість дороги та ремонту оплачує Покупець.

Категорія товару 

Термін гарантії, місяць 

Термін безкоштовного сервісного обслуговування, місяць 

Вбудовані духові шафи
Вбудовані поверхні
Плити
Пральні машини
Cушильні машини
Посудомийні машини
Морозильні камери
Холодильники
Телевізори
Витяжки
Кондиціонери
Водонагрівачі

12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12

12
12
12
12
12
12
12
1260
на бак при щорічному ТО із заміною магнієвого аноду

 

Після закінчення гарантійного терміну служба сервісу, а також майстерні наших партнерів готові запропонувати Вам свої послуги.

Встановлення і підключення

Увага! Ви можете звертатися у будь-яку іншу фірму, що надає подібні послуги, але при цьому Ви повинні пам'ятати, що невірне встановлення може позбавити Вас безкоштовного сервісного обслуговування. Компанія Арчелік знімає з себе відповідальність за можливу шкоду прямо або непрямо нанесену продукцією людям, домашнім тваринам, майну, у випадку, якщо це трапилося у результаті недотримання правил експлуатації.

Введення в експлуатацію виробу проводиться тільки майстром уповноваженого сервісного центру.

Чому ми...

Тому, що на виконані роботи поширюється гарантія